Спеціальні потреби

Українці чекають обвалу гривні після виборів - результати опитування


Українці чекають обвалу гривні після виборів
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00
Direct link

Українці чекають обвалу гривні після виборів

Коливання курсу національної валюти викликає неспокій у вітчизняних економістів. Водночас уряд усіма силами переконує що передумов для обвалу гривні ні у цьому році ні у наступному немає. І це при тому, що у бюджет на 2013 рік, який підготував Кабінет Міністрів, курс гривні до долара просто не внесено.

Невідомо на яких даних уряд будував свої прогнози на наступний рік. Така ситуація породжує непевність у суспільстві і розпалює спекулятивні настрої.

У зв'язку з цим, у нашій традиційній рубриці Тема Тижня ми запитали Вас, наших глядачів, Чи втримається гривня після виборів?
Лише 10 відсотків тих, хто проголосував на нашій веб сторінці відповіли ТАК; 83 відсотки респондентів не вірять у стабільність гривні. 7 відсотків опитаних не визначилися з відповіддю

Протягом тижня тема стабільності гривні була предметом дискусій на нашому вебсайті ТА на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Ось декілька коментарів наших глядачів:

"Впаде одразу після виборів. 100%" - вважає Ярослав Добрянський зі Львова.

"Мабуть причина у тому, що не вистачає валюти платити за газ" - шукає причини коливання курсу Сергій Шевченко з Миколаєва.

"Яка валюта краща - долар, євро чи фунт? Ви не дивуйтеся, але на мій погляд краща і стабільна валюта - це польський злотий - він підтримується і доларом і євро і фунтом" - розмірковує наш глядач Віктор Магно.

"Якщо переможе провладна партія, то курс гривні суттєво не зміниться, а якщо в загальній більшості виграють опозиційні партії, то курс гривні щодо долара буде дорівнювати приблизно 10 грн за 1$", - пише інший читач.

Беріть участь у голосуванні та діліться з нами своїми міркуваннями. Також запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG