Спеціальні потреби

Аваков: протистояння мусить закінчитися протягом наступних двох діб


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков попередив, що протистояння з проросійськими протестувальниками у трьох східних областях мусить бути врегульоване протягом наступних 48 годин або шляхом переговорів, або силою.

У середу Аваков сказав, що «політична розв’язка» все ще можлива. Проте він обіцяв, що протестувальники, які хочуть конфлікту, «отримають рішучу відповідь з боку українських органів влади».

Промосковські групи захопили кілька урядових будинків у Східній Україні і вимагають референдуму в справі приєднання до Росії. Це різка ескалація протестів проти тимчасового уряду, який веде дружню політику щодо Заходу.

Органи влади кажуть, що було чути постріли з вогнепальної зброї і що щонайменше 60 протестувальників арештовано у вівторок, тоді як демонстранти все ще тримали під контролем захоплені у неділю приміщення в Донецьку.

В Луганську в середу, за повідомленням органів влади, понад 50 особам було дозволено залишити штаб-квартиру Служби безпеки України, де проросійські елементи імовірно ще тримають 60 заручників. Офіційні особи кажуть, що протестувальники замінували будинок.

Державний секретар США Джон Керрі звинуватив російських агентів і спецпризначенців у розпалюванні сепаратистських заворушень на сході України. Він сказав, що російські дії мають становити претекст для військового втручання, як це сталося в Криму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG