Спеціальні потреби

Асоціація з ЄС дасть Україні продовольчий бум – президент Американської торгової палати


Асоціація дасть Україні продовольчий бум - Зукоскі
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Асоціація дасть Україні продовольчий бум - Зукоскі

Якщо Угода про асоціацію з Європейським Союзом буде підписана, то місцеве сільськогосподарське виробництво подвоїться, і на Україну чекає продовольчий бум. У цьому впевнений президент Американської торгової палати в Україні Хорхе Зукоскі.

"Світло в кінці тунелю» – так називають західні бізнесмені, що працюють в Україні, майбутню Угоду про асоціацію з ЄС. Підписання очікується в листопаді, і президент Американської торгової палати Зукоскі чекає на подію з нетерпінням:

Масові інвестиції – західні і місцеві – прийдуть передовсім у сільське господарство і харчову промисловість
"Це блискуча можливість для України – нарешті підписати Угоду про асоціацію і на ділі скористатися європейським вибором. Бо впродовж років незалежності про це точилося багато розмов, робилося багато кроків назустріч Європі. Зараз - вирішальний розділ цієї довгої історії, коли справа нарешті має бути зроблена", - підкреслив Зукоскі.

"Угода відкриє доступ до одного з найбільших ринків у світі. Це буде важко, це буде випробування. Але у кінцевому підсумку це підвищить конкурентоздатність українського і міжнародних бізнесів, які тут працюють, підвищить стандарти якості, забезпечить гарантії того, що продукти і послуги, які ми створюємо тут в Україні, зможуть експортуватися на світові ринки", - переконаний президент Американської торгової палати в Україні.

"Це блискуча можливість для України реально просунутися вперед, посісти належне їй місце в світовій економіці. Це відчує кожен українець, кожен отримає вигоду від того, що країна стане частиною європейського досвіду. Європейський ринок стимулюватиме нове зростання, нові місця праці. Виграють усі - місцевий український бізнес, закордонні компанії, кожен окремий українець", - каже Зукоскі.

У незалежність з Митним союзом вірять 7%
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00
​Зукоскі впевнений, що з підписанням угоди західних бізнесів в Україні одразу побільшає, а інвестиції зростуть на порядок:

"Я твердо вірю, що так воно і буде. І я передбачаю, що масові інвестиції – західні і місцеві – прийдуть передовсім у сільське господарство і харчову промисловість. Тоді можна буде відносно легко подвоїти виробництво сільськогосподарської продукції. Саме цього бажає президент Янукович, який поставив завдання подвоїти сільськогосподарське виробництво. З доступом до фінансів, до кращого обладнання і вищих стандартів ми легко зможемо цього досягти. Земля тут родюча, і з належним законодавством, доступом до ринків на українське село чекає економічний бум".

Хвилюючою можливістю стане також переробка аграрної сільськогосподарської продукції і виробництво харчів. Місцеві компанії разом з міжнародними фірмами інвестуватимуть в цю сферу набагато більше, щоб додати вартості сирій продукції через її переробку і продаж на європейські ринки:
...нові міжнародні проекти, які стосуються як традиційного газовидобутку, так і видобутку сланцевого газу – просунуться вперед, якщо Україна зможе капіталізувати свій європейський вибір
Хорхе Зукоскі

"Масового притоку інвестицій ми очікуємо також у нафто-газовій сфері. Ми чудово розуміємо, що нові міжнародні проекти, які стосуються як традиційного газовидобутку, так і видобутку сланцевого газу – просунуться вперед, якщо Україна зможе капіталізувати свій європейський вибір. Це привабить мільярди і мільярди доларів інвестицій і дасть змогу Україні досягти енергетичної незалежності".

Президент Американської торгової палати прокоментував похмурі картини економічного армагеддону у разі підписання угоди, якими лякають українців російські телеканали:

"Це дуже прикро, що росіяни так ревно стараються звести перешкоди на шляху України до реалізації її природного європейського вибору. Адже переваги цього вибору очевидні: досить поглянути, як живуть люди, скажімо, у Польщі. Навіть не у польських великих містах, а в маленьких селищах. Чи там люди мають вищий рівень життя і кращі доходи, ніж, скажімо, в російських чи українських селах? Гадаю, відповідь тут зрозуміла. Усім відомо, що у Польщі жити добре. І що в країнах, які увійшли до Європейського Союзу, жити дуже добре. І що Україна дуже просто може піти їхніми слідами. Тому я розумію геополітичні інтереси Росії, але я також розумію інтереси України, вигода для якої від асоціації з Євросоюзом є абсолютно очевидною".

XS
SM
MD
LG