Спеціальні потреби

Щоб молодь могла поспілкуватись по-новому в Калинівці проведуть "Вудсток"


Легендарний американський рок-фестиваль «Вудсток» спробують відтворити під Вінницею. За допомогою українського фесту організатори хочуть «ввести українську культуру у міжнародний музичний контекст».
Справжній «Вудсток» відбувся у 1969 році у Бутелі, штаті Нью-Йорк, та зібрав тоді понад 500 тисяч осіб під відкритим небом

Фестиваль символізував прагнення єдності та любові, а також ознаменував занепад руху хіпі. Втім, і досі існує поняття «покоління Вудстоку».

Своє «покоління Вудстоку» планують створити і в Україні. Правда, організаторами події є благодійний фонд «Серце до серця», який має на меті привернути увагу громадськості до питань волонтерства і благочинства, а потім вже до єднання музики і свободи.

«Мета фестивалю – подяка волонтерам акції та розвиток волонтерського руху в Україні. Безумовно, враховуючи масштабність нашої задумки, такий фестиваль також сприятиме розвиткові української музичної культури», - розказує голова правління фонду «Серце до серця» Євгенія Баранська.

Фестиваль є безкоштовним, як і його американський попередник. Територією свободи і музики стане містечко Калинівка у Вінницькій області. На сцені українського «Вудстоку» виступлять не тільки українські рок-гурти, але й музиканти із Польщі та Естонії. Хедлайнерами стануть гурти «Mad Heads», «Kozak System» та Скрябін. Загалом, програму формують понад 36 гуртів, які приїдуть з усіх регіонів України. На думку організаторів, це сприятиме утворенню нових імен в українській рок-музиці.
Від американського «Вудстоку» українці беруть не тільки назву, але й концепцію мирного співіснування музики, любові і дружби
«Рок-фестиваль - це махіна, яка несе все за собою. За декілька днів фестивалю ти живеш іншим життям. Ми сподіваємося, що фестиваль стане візитною карточкою України. У нас дуже вільна держава, яка потребує саме таких фестивалів», - говорить лідер гурту «Panke Shava» Тимофій Мороховець.

Також крім музики відвідувачам запропонують спортивні заходи, конкурси та влаштують ярмарок. Зареєструвавшись на офіційному сайті фесту, можна буде жити у наметовому містечку, яке буде охоронятися.

Від американського «Вудстоку» українці беруть не тільки назву, але й концепцію мирного співіснування музики, любові і дружби. Як і десятки років тому, організатори українського аналогу сподіваються, що «Вудсток» у Калинівці стане «новою формою спілкування молоді».

Український "Вудсток" відбудеться з 28-го по 30 серпня, і, на думку його ініціаторів, "стане фінальним акордом цьогорічного літа".
XS
SM
MD
LG