Спеціальні потреби

США: «Ми захоплюємося Україною та українським народом»


26 жовтня в Україні пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради. Напередодні виборів посольство США в Києві розповсюдило заяву.

«Якісно підготувати і добре провести вибори - непросте завдання для будь-якої країни», - йдеться в документі. - Зараз, коли громадяни України готуються вдруге цього року піти на виборчі дільниці, ми сподіваємося від уряду України та всіх політичних партій дотримання їхнього наміру провести парламентські вибори у відповідності до міжнародних норм і з повагою до базових прав і свобод українців. Сюди входить і чітке згода всіх задіяних у виборчому процесі, що різноманітні «звичні практики», які псували попередні парламентські вибори, в тому числі насильство і залякування, не допускатимуться ні перед днем голосування, ні у сам день виборів, ні після нього. Сполучені Штати готові працювати з усіма політичними партіями і лідерами, які відкидають подібні прийоми і працюють в ім'я успішного волевиявлення 26 жовтня».

«Ми захоплюємося Україною та українським народом», - підкреслюється в заяві посольства США, - за те, що, незважаючи на численні виклики, що постали зараз перед країною, налаштованість підтвердити відданість країни демократичному процесу залишається непорушною, і ми готові співпрацювати з новим українським парламентом в боротьбі проти корупції та для просування реформ. Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати зусилля українців самостійно визначати своє майбутнє в Європі і будувати більш згуртовану, безпечну, незалежну і заможну Україну. Ми також залишаємося відданими роботі з Україною та іншими партнерами заради досягнення мирного розв'язання поточної конфлікту на сході України».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Імунітет "трійки" у розслідуванні злочинів агресії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG