Спеціальні потреби

МВС пікетували з вимогою розслідувати побиття Чорновол


Побиття Чорновол не залякає журналістів - Стець
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Побиття Чорновол не залякає журналістів - Стець

У четвер у Києві кількасот людей пікетували будівлю Міністерства внутрішніх справ України. Протестувальники вимагали об’єктивно розслідувати побиття журналістки Тетяни Чорновол та відправити у відставку міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Побиття Тетяни Чорновол було вчинене з метою залякати журналістську спільноту, але дасть зворотний ефект. Про це сказав «Голосу Америки» голова Комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформації Юрій Стець:

«Цей випадок свідчить про те, що якщо в тебе є сила волі, сміливість, внутрішній стрижень, якщо ти готовий боротися за свої права, то очікуй, що влада буде боротися з тобою. Випадок з Танею це підтверджує. Вона – одна з найяскравіших постатей серед молодих людей, нового покоління журналістів. Влада вважає, що якщо залякати таких людей, то всі решта зупиняться – напевно, тому вони так і діють. Я більш ніж переконаний, що нічого не вийде. Це тільки злить і більше обурює людей. І це буде означати, що таких, як Таня, більш радикальних людей, ставатиме ще більше. І рано чи пізно станеться великий вибух, який знесе все – і Януковича, і Захарченка...».


XS
SM
MD
LG