Спеціальні потреби

Україна обмежує експорт зернових


Україна повідомила про плани обмеження експорту пшениці та ячменю на решту поточного року з приводу нищівної посухи, яка завдала шкоди урожаєві у значній частині Центральної і Східної Європи.

Міністерство сільського господарства України заявило у вівторок, що запропонує обмеження на експорт зернових до 2.5 мільйонів тонн, починаючи з першого вересня. Як сказано в заяві, воно дозволить експортувати мільйон тонн зерна, яке вже перебуває в портах, перед тим, як увійде в силу розпорядження про квоти.

Як передбачається, уряд підтримає обмеження на експорт уже в середу.

Україна, яка є провідним експортером ячменю і шостим найбільшим експортером пшениці у світі, зазнала збитків у результаті цієї самої посухи, яка спонукала також Росію заборонити експорт свого зерна на початку цього місяця. Російська заборона, як і обмеження експорту Україною, має на меті стабілізувати запаси продовольства в країні і ціни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG