Спеціальні потреби

Верховна Рада затвердила заяву «Про європейський вибір України»


У заяві «Про європейський вибір України», яку Верховна Рада затвердила у вівторок, йдеться, що ратифікувавши Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, Україна наголошує на своєму виборі на користь майбутнього членства в ЄС відповідно до статті 49 Договору про ЄС.

«У зв’язку з цим українські парламентарі зазначають, що ратифікована Угода про асоціацію між Україною і Європейським союзом розглядається Україною як інструмент всебічної підготовки для досягнення цієї мети», – йдеться в тексті заяви, ухваленої на відкритій частині засідання Верховної Ради України у вівторок 16 вересня.

На підтримку постанови про заяву Верховної Ради «Про європейський вибір України» проголосували 289 народних депутатів.

Ратифікація «Асоціації» з ЄС є першим кроком, що обумовлює «подальше всебічне реформування країни за європейськими стандартами і цінностями».

«Ми розуміємо, що це буде важкий шлях, але ми не бачимо альтернативи для нашої країни», – зазначається в тексті заяви.

«Нині всі гілки влади демонструють єдність у баченні європейської перспективи України, – і не в останню чергу завдяки фактору зовнішнього тиску, відверто спрямованого на відступ нашої держави від його доленосного вибору....

Прагнення до вищої міри цивілізаційного розвитку, основую якої є демократія та громадянське суспільство є невід’ємною складовою стратегічного розвитку нашої країни...

Вибір Україною європейського майбутнього рішучий і остаточний. І ніхто не змусить нашу країну змінити вектор руху цим шляхом», – йдеться у затвердженій Верховною Радою заяві.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG