Спеціальні потреби

Парламент ухвалив президентські закони щодо Донбасу


Верховна Рада ухвалила президентські закони «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» і «Про недопущення переслідування і покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».

Про це написали у Twitter народні депутати.

«Коли камери вимкнули, популізму стало менше – під триста голосів «за». Обидва важкі закони прийняті», – написав народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець.

Як написав народний депутат від «Батьківщини» Андрій Шевченко, за закон «про особливий статус» проголосували 277 депутатів, амністію – 287.

Водночас, як повідомив народний депутат від фракції «Свобода» Юрій Сиротюк, «законопроекти ухвалені без обговорення загалом в цілому». «Більше 270 голосів за (кожний із законів – ред.)... Нікому не дали виступити, не було ні обговорення, не дали можливості поставити запитання», – повідомив Сиротюк.

Парламентар додав, що на підтримку цих законопроектів не голосували народні депутати фракції «Свобода» і частина народних депутатів з фракції «Батьківщина». «Жодна країна не амністує тих, хто вбивав її громадян», – резюмував Сиротюк.

Засідання з розгляду цих законів відбувалося в закритому режимі. Далі депутати продовжують роботу у відкритому режимі і мають ратифікувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG