Спеціальні потреби

Фани поїдуть з України з поганими враженнями - опитування


62 відсотки учасників голосування на сайті Української служби Голосу Америки вважають, що після проведення Євро 2012 імідж України у світі не покращиться. Водночас у коментарях українці додають, що навіть позитивне враження від спортивних змагань не змінить реноме української влади.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Євро 2012 допомогло прорвати "завісу брехні, обману і пропаганди проти України", яку розгорнули у європейській пресі представники опозиції.

"Вболівальники, які не злякалися і приїхали - отримали зовсім інше уявлення про Україну", - заявив український прем'єр.

Очевидно, є чимало людей, які не погодяться з висновком пана Азарова, адже критичні статті про Україну не припиняють з'являютися у західних ЗМІ.

Про ефект Євро 2012 на міжнародний імідж України Голос Америки вирішив запити безпосередньо у Вас, наших глядачів. Ви спілкуєтесь - закордонними вболівальниками на вулицях і вам найкраще відомо, що вони думають про Україну.
Чи покращиться імідж України у світі після проведення Євро-2012?
Питання Теми тижня
Голоси учасників опитування розподілились наступним чином:

Так - 32 %

Ні - 62 %

Не знаю - 6 %


Цю тему протягом тижня наші глядачі обговорювали на сторінці Голосу Америки на сайті Facebook. Ось деякі із коментарів, які ми отримали.

"Покращиться імідж України, але не української влади", - пише Ян Коряковцев.

"Під час Євро - всі наші проблеми, як на долоні перед усім світом. Наприклад, тепер усі можуть побачити як у місті провалюються щойно відремонтовані дороги", - каже Люба Шампанюк із Тернополя.

"У нас у країні неадекватні ціни - думаю іноземці відчувають дивний контраст зі своїми багатшими країнами", - пише Сергій Шевченко з Миколаєва.

Нагадуємо, що у недільних ефірах Голос Америки цитує цікаві думки висловлені в обговоренні теми тижня на Facebook сторінці Української служби.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG