Спеціальні потреби

Кримська влада готується до референдуму


.
.
Голова виборчої комісії Криму Михайло Малишев заявив у понеділок, що він продовжує підготовку до запланованого на неділю референдуму про приєднання Криму до Росії. Він сказав, що всі зареєстровані кримські виборці мають право голосувати.

Тимчасом російські сили закріплюють свій контроль над Кримом у час, коли органи влади здійснюють план об’єднання з Москвою.

У неділю тимчасовий прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк обіцяв не віддати навіть «одного сантиметра території». Він заявив це у зверненні до прихильників у Києві під час відзначення 200-річчя народження Тараса Шевченка.

У середу пан Яценюк прибуде до Вашингтона для переговорів з президентом Обамою на тему кризи в Криму.

Один з російських законодавців заявив, що Кремль асигнував 1.1 мільярда доларів на розбудову індустріальної інфраструктури півострова, якщо на референдумі 16 березня його мешканці проголосують за приєднання до Росії.

У телефонній розмові з Володимиром Путіним канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що планований референдум незаконний і порушує Конституцію України.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG