Спеціальні потреби

Кримчан під дулом автоматів змушують іти на референдум − Оробець


Зараз відбувається повзуча окупація Криму - Оробець.

Якщо конфлікт у Криму перейде у силову фазу протистояння, то у ньому не буде ні переможців, ні переможених, зазначає парламентар Леся Оробець. На її думку, зараз відбувається повзуча окупація Криму. Оробець каже, що знає, що говорити кримчанам, та пояснює, чому вирішила йти на вибори міського голови столиці.

Зараз відбувається повзуча окупація Криму, і для того, щоб вернути його назад, нам доведеться виграти, в першу чергу, інформаційну й дипломатичну війну, але не дай Боже війну.

Це абсолютна маячня, бо нема політичних чи не політичних відносин з країною. Є дипломатичні стосунки. Так само стосунки інтимні між державами − не розриваються.

Атака на військову частину в Севастополі – це спроба розв’язати силову фазу конфлікту, в якій апріорі не буде ні переможців, ні переможених.

До кримчан: зрозумійте, що вами намагаються маніпулювати і під дулом автоматів змушують іти на референдум, який незрозуміло хто рахуватиме і хто проводитиме
Звернення до кримчан: зрозумійте, що вами намагаються маніпулювати і під дулом автоматів змушують іти на референдум, який незрозуміло хто рахуватиме і хто проводитиме.

Вже сьогодні через західні медіа Росія закидає думку, що мовляв 70% кримчан підтримує від’єднання від України. Це неправда, це значить, що вже готові результати, це значить, що вас змусять змиритися з цим.

Не можна проводити референдум, поки на території, де проводиться референдум, перебувають війська іншої країни.

Фізично ми зупинити це і не зможемо.

Потрібно говорити, що це не лише наша кримська проблема. Дії Росії підривають світове економічне відновлення. Фондові ринки дуже гостро зреагували, в перспективі світ може втратити економічну стабільність.

Якщо Будапештський меморандум не вартий підписаного папірчика, то будь-яка країна, яка не є ще членом ядерного клубу, зрозуміє, що тепер в цьому новому світі, де правила нам нав’язує диктатор Путін, можна захиститися лише маючи ядерну зброю.

Ми не пограємо інформаційну війну. В нашій війні є дуже багато добровольців.

Путін нам мститься за те, що ми Майданом знищили його мрію про відновлення Радянського Союзу. Тепер він хоче позбавити нас мрії про єдину, європейську, сильну Україну.

Саме тому Майдан виграв, бо люди більше вірять своїм друзям, які написали на ФБ і розказали, як насправді відбувається ситуація. Все-таки ти своєму другу віриш більше, ніж якомусь напомаженому чуваку в телевізорі.

Вперше за історію України російськомовних громадян України ми почали розглядати, як людей, які мають патріотичні почування і можуть вийти на антипутінські мітинги в Одесі, Харкові, Луганську, Донецьку…

Кримчанам треба говорити про вигоду.

Росія не буде розвивати Крим, він їм потрібен лише як стратегічна точка для розміщення своїх військових баз, і аж ніяк не комфортне місце проживання кримчан.

Старійшини кримських татар дзвонять і питають, коли вже нас будуть депортувати? Вони прекрасно асоціюють Путіна з його богом Сталіним
Старійшини кримських татар дзвонять і питають, коли вже нас будуть депортмайдан
увати? Вони прекрасно асоціюють Путіна з його богом Сталіним.

Наші плани щодо тотального перезавантаження влади, люстрації і швидких ефективних реформ доводиться поки відкладати. У нашого уряду було аж 2 дні миру.

В українців є запит на нову політичну культуру, мова йде про відкритість і відповідальність, про політиків як найнятих менеджерів, а не господарів. Політикам доведеться ще довго призвичаюватися до цього.

Я хочу, щоб моє рідне місто вперше за 25 років мало мера киянина. Щоб київські чиновники показували приклад всім українським чиновникам.

Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG