Спеціальні потреби

“Україна виграє війну” - Борис Джонсон в останній день перебування на посаді прем'єр-міністра Британії


Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в останній день перебування на посаді у телефонній розмові подякував президенту України Володимиру Зеленському за лідерство та дружбу.

“Прем’єр-міністр чітко дав зрозуміти, він вірить, що президент Зеленський та його народ зможуть і виграють війну в Україні. … Прем'єр-міністр сказав, що він переконаний, що українські сили зможуть і надалі успішно відбивати російські сили, і додав, що Великобританія залишається непохитною у своїй підтримці”, - повідомляє прес-служба британського уряду.

Президент Зеленський у відповідь подякував Джонсону за підтримку України. “Лідери домовилися підтримувати тісні контакти”, - повідомляють у британському уряді.

Джонсон був одним із найактивніших і найгучніших прихильників України на Заході. Він тричі відвідав Київ з початку повномасштабної війни та підтримав виділення мільярдів фунтів британської військової допомоги.

Як повідомляв “Голос Америки”, у понеділок лідером Консервативної партії Великобританії обрали очільницю зовнішньополітичного відомства країни Ліз Трасс. Відтак вона стане новою прем’єр-міністеркою країни.

Трасс обіцяла, що президент України стане першим, кому вона зателефонує на посаді прем’єр-міністерки.

XS
SM
MD
LG