Спеціальні потреби

Сенату порадили озброювати Україну, бо "Росія з нею не закінчила"


Полонені українські військові під вартою бойовиків.

США мають надати Україні безпекову допомогу, включно із протитанковими озброєннями та розвідданими. Про це сьогодні у ході слухань у Комітеті Сенату СШАз питань збройних сил заявили експерти, генерал у відставці Корпусу морської піхоти США Джеймс Джонс та генерал Джон Кін.

Зокрема Джонс, який очолює Brent Scowcroft Center on International Security а у минулому був радником президента США з нацбезпеки, заявив, що підтримує рішення адміністрації Обами про надання Україні контрбатарейних радарів і вважає, що США мають вдатись до додаткових заходів, включно з "наданням протитанкових ракет, засобів радіоелектронної боротьби, підтримкою розвідданими та підготовкою військових".

Натомість Кін, який очолює Institute for the Study of War і у минулому обіймав посаду заступника начальника штабу американських Сухопутних військ, заявив, що "США мають визнати той факт, що Росія ще не закінчила з Україною".
За словами Кіна, на це вказують нові військові бази Росії на кордоні з Україною.
"Ми все ще маємо час для того, щоб - на додачу до військової підготовки українських військових та надання нелетальної підтримки - надати захисні озброєння, які точно вплинуть на баланс сил. Я говорю про: протитанкові ракети, неракетні протиповітряні засоби для боротьби із російськими безпілотниками, протибатарейні радари для протидії артилерії, розвідданих та ін.", - відзначив Кін.
Дивіться також: Нуланд назвала "демонів" України: корупція, помилки уряду, бюрократія
Нуланд назвала "демонів" України: корупція, помилки уряду, бюрократія. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

XS
SM
MD
LG