Спеціальні потреби

Головна проблема у Раді це популізм - конгресмени


Червень 2015. Петро Порошенко у Раді.
Червень 2015. Петро Порошенко у Раді.

Нинішня Верховна Рада якісно відрізняється від парламенту, який Україна отримала після Помаранчевої революції. Про це йдеться у спільній статті конгресменів-демократів Пітера Роскама та Дейвида Прайса, які нещодавно відвідали Україну.

«Нова Рада помітно відрізняється, це інший державний інститут, у якому молоді, орієнтовані на реформи люди працюють над зняттям з депутатів недоторканості, посиленням місцевої влади та державної служби та покращенням системи судочинства», - відзначають американські законодавці.

Головними викликами перед Радою Роскам та Прайс назвали міжпартійний розбрат, необхідність представити у парламенті всіх виборців, та корупцію.

Головний виклик - «необхідність збалансувати популістські гасла та необхідні економічні на політичні реформи»

Законодавці також заявляють, що переконані у демократичних перспективах України та вражені рівнем лідерства.

При цьому головним викликом для парламенту американці назвали «необхідність збалансувати популістські гасла та необхідні економічні на політичні реформи».

Законодавці також наголосили на важливості збереження можливості надання Україні оборонних озброєнь та підкреслили важливість економічної підтримки Києва перед обличчям налаштованої на беззастережну перемогу Росії.

Дивіться також: Як російські корупціонери Лондон купували

Як російські корупціонери Лондон купували. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG