Спеціальні потреби

Переконувати діаспору інвестувати в Україну буде ще і офіс ЄБРР у Вашингтоні


У Вашингтоні, неподалік від Білого дому, відкрився офіс Європейського банку реконструкції та розвитку. Президент ЄБРР Сума Чакрабарті в інтерв’ю «Голосу Америки» пояснив, що робота цього офісу буде націлена на залучення інвестицій зі США, Канади та Мексики в країни, де працює банк.

«Ми будемо робити семінари, тренінги з компаніями - не лише у Вашингтоні, але і в інших містах – пояснювати їм, що таке ЄБРР, і переконувати спільно інвестувати в країни, де працює банк. Ми можемо їм запропонувати нашу експертизу, можна сказати, «ринкову розвідку». Інвестори, які ніколи не інвестували в регіон ЄБРР, думають, що це робити занадто ризиковано та складно. Ми хочемо показати цим компаніям, що якщо ви стаєте партнерами ЄБРР, то ви зможете без особливого ризику заробити. У нас є преференційний кредит в цих країнах, вони також є нашими акціонерами, отже нас там серйозно сприймають. Також у нас дуже низький відсоток неповернення кредитів».

За словами Чакрабарті, одна з країн, куди будуть залучатися інвестиції, - Україна, яка є другою за обсягом інвестування з боку банку після Туреччини.

«Я б хотів переконати бізнесменів в Північній Америці інвестувати в Україну. У минулому році я був в Канаді і виступав перед канадською діаспорою, серед яких багато бізнесменів. Це має бути перша цільова аудиторія, яка б інвестувала у батьківщину предків. Але в них теж є чимало занепокоєнь. Наша робота - їх переконати і привести в Україну».

Дивіться також: Допомогти Україні світ може лише до тої міри, до якої вона готова - експерт

Допомогти Україні світ може лише до тої міри, до якої вона готова - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Головна виконавча редакторка Української служби Голосу Америки, журналістка. Висвітлюю політику, відносини України-США, соціальні питання, але найбільш люблю розповісти гарну людську історію. Роблю включення із місця подій, записую інтерв’ю, пишу аналітичні статті, запускаю нові проєкти. Авторка двох книг та двох документальних фільмів. 

XS
SM
MD
LG