Спеціальні потреби

ФІФА та УЄФА виступають за стабільність українського футболу


ФІФА та УЄФА виступають за стабільність українського футболу
ФІФА та УЄФА виступають за стабільність українського футболу

Федерація Футболу України отримала офіційну реакцію ФІФА та УЄФА щодо конфлікту у федерації та його вирішення.

Досі 23 з 38 членів ФФУ не надіслали її виконавчому директору Олександру Бандурку документальних підтверджень щодо припинення будь-якої діяльності, спрямованої на зміну керівництва федерації. Через це міжнародні асоціації, які листуються із Олександром Бандуркою, дали ще 2 тижні на ладнання усіх організаційно-правових непорозумінь.

«Тим не менше, ми наполягаємо на тому, щоб Ви упродовж найближчих двох тижнів інформували нас про те, що розвиток подій відбувається так, як передбачено у Вашому листі, аби ми отримали підтвердження того, що ситуація в українському футболі остаточно стабілізувалася», − зазначили генеральні секретарі ФІФА та УЄФА Жером Вальке та Джанні Інфантіно в офіційному листі.

Представники футбольних асоціацій додали, що переконані «у ФІФА та УЄФА не буде необхідності призупиняти членство ФФУ».

В свою чергу виконавчий директор ФФУ Олександр Бандурко оприлюднив звернення до усіх членів федерації, зобов’язавши їх до 16 лютого надіслати належно оформлені документи.

Президент Прем’єр-Ліги України та член ФФУ Віталій Данілов, один з тих, хто виступає проти президентства Григорія Суркіса, заявив, що заради проведення в Україні Євро-2012 треба погодитись на вимоги ФІФА та УЄФА.

«Ми підтвердили, що не будемо ставити питання про зміну керівництва ФФУ до завершення турніру УЄФА Євро-2012. Не можна ризикувати долею євротурніру навіть заради такої мети, як відставка Григорія Суркіса», − сказав Віталій Данілов.

В тому, що Україна не втратить Євро, впевнений Віктор Янукович.

«В минулому році нам вдалося надолужити відставання у підготовці до чемпіонату Європи 2012 року і ми не втратимо права на проведення турніру у зв’язку з конфліктом навколо ФФУ», − заявив глава держави.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG