Спеціальні потреби

Не сплачувати кредити три місяці дозволять у штаті Нью-Йорк через коронавірус


90-денна “фінансова підтримка” стосуватиметься не лише кредитів

Банки штату Нью-Йорк запроваджують 3-місячну перерву на виплату кредитів на час карантину через коронавірус. Про це повідомив губернатор штату Ендрю Куомо.

США - єдина країна у світі, де на національному рівні немає обовязку оплачувати лікарняну відпустку

90-денна “фінансова підтримка” стосуватиметься не лише кредитів, банки також не нараховуватимуть заборгованість по кредитах, не відраховуватимуть плату за користування кредитними картками, чи за зняття коштів з банкоматів. Виплату завдатку за закладене майно також буде відкладено.

Губернатор Нью-Йорка закликав усіх мешканців штату до “здорового глузду в ці складні часи”, додавши, що “дезінформація, емоції, страх, паніка є справді більш небезпечними, ніж вірус”.

За словами Куомо, ситуація з коронавірусом “змінить майже все попереду”, він порівняв нинішній час у США із ситуацією після терактів 9/11.

Раніше губернатор Нью-Йорка підписав указ про обов'язкову оплачувану лікарняну відпустку. США - єдина країна у світі, де на національному рівні немає обовязку оплачувати лікарняну відпустку.

Щоб скоротити скупчення людей, губернатор напоглегливо рекомендував представникам бізнесу перевести 75% працівників їхніх компаній на роботу з дому. Ця рекомендація не стосується найнеобхідніших компаній, як то аптек, супермаркетів, лікарень.

Губернатор Нью-Йорка не зміг відповісти на питання мешканців, коли вони зможуть повернутись на роботу і жити нормальним життям.

Дивіться також: Піклуватися про себе, мити руки, дивитись концерти: що радять зірки під час коронавірусу

XS
SM
MD
LG