Спеціальні потреби

Опозиційні партії засуджують арешт Тимошенко. Держдеп США готує заяву


Опозиційні партії засуджують арешт Тимошенко. Держдеп США готує заяву
Опозиційні партії засуджують арешт Тимошенко. Держдеп США готує заяву

Арешт Юлії Тимошенко у Києві, без сумніву, збурив українське суспільство. «Голос Америки» не береться коментувати правові аспекти рішення судді Печерського суду столиці Родіона Кіреєва. Втім, як повідомляють наші кореспонденти, у Києві та різних містах України дедалі більше людей заявляють про готовність вийти на акції протесту, проти, як вони вважають, політично вмотивованого процесу над колишнім прем'єр-міністром.

Арешт Тимошенко вже засудили опозиційні партії України. Лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк побачив у діях влади остаточний курс на згортання демократії.

«Рубікон перейдено. Демократія завершилась. Влада стала режимом», – говориться у заяві Яценюка.

Голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко назвав ув'язнення Тимошенко кроком до міжнародної ізоляції Украни:

«Рішенням арештувати Тимошенко Янукович увімкнув лічильник – пішов відлік часу, який відкине його на смітник історії».

Представник парітії «Батьківщина» Олександр Бригінець у інтерв’ю «Голосу Америки» заявив, що своє слово у цьому питанні повинна сказати і міжнародна спільнота:

«Сьогодні від позиції інших країн залежить що відбудеться далі. Я сподіваюсь, що ті представники ЄС, які були в цей час у суді, зроблять все можливе, щоб натиснути на владу. Якщо цього тиску не буде, то без крові не обійдеться, я абсолютно впевнений».

Державний департамент США готує заяву з приводу арешту Юлії Тимошенко. Раніше Держдеп завжди закликав українських урядовців чесно і відкрито проводити судові процеси проти лідерів опозиції і застерігав від практики вибіркового правосуддя.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG