Спеціальні потреби

Ми - з президентом Трампом - єдині в питанні про конфлікт в Україні - Дональд Туск


Під час зустрічі з президентом Трампом, президент Європейської ради Дональд Туск наголосив на важливості західних цінностей та підкреслив єдність позицій з питання України.

"Я сказав президенту США - цінності та принципи є головними! Найбільшим завданням на сьогодні є консолідувати весь вільний світ навколо цих цінностей, а не тільки інтересів", - твітує Туск.

Я не впевнений на 100 відсотків, що сьогодні ми можемо заявляти, ми, я маю на увазі президента Дональда Трампа та себе, що у нас є спільна думка стосовно Росії
Дональд Туск

"Я не впевнений на 100 відсотків, що сьогодні ми можемо заявляти, ми, я маю на увазі президента Дональда Трампа та себе, що у нас є спільна думка стосовно Росії, хоча, коли питання стосується конфлікту в Україні, ми єдині", йдеться в заяві Туска для преси за результатами зустрічі.

Серед інших питань "протягом моєї зустрічі з президентом Трампом, ми обговорили міжнародну політику, питання безпеки, зміни клімату та торговельні відносини. Я бачу, що ми згідні в багатьох питаннях. Найперше і найважливіше – протистояння тероризму, і я впевнений, що мені не потрібно пояснювати чому. Але, деякі питання залишаються відкритими, наприклад питання зміни клімату та торговельних відносин", - зазначив Туск.

Дивіться також: В чому важливість чинного саміту НАТО для України? – на зв’язку кореспондент з Брюсселя

В чому важливість чинного саміту НАТО для України? – на зв’язку кореспондент з Брюсселя.
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG