Спеціальні потреби

США закрили посольство і консульства у Туреччині після стрілянини в Анкарі


Посольство США в Анкарі (архівне фото)

Турецька поліція у вівторок затримала чоловіка, який стріляв перед посольством США в Анкарі, через кілька годин після вбивства російського посла в Туреччині.

Чоловік підійшов до американського диппредставництва, дістав зброю і здійснив близько восьми пострілів у повітря, після чого охоронці посольства втрутилися і, затримали його.

За повідомленням, під час інциденту ніхто не постраждав.

Посольство США знаходиться через дорогу від будівлі виставкового центру, де у понеідлок стався напад на посла Російської Федерації Андрія карлова. Наразі невідомо, чи були пов'язані ці два інциденти.

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, після цього збройного інциденту посольство США в Анкарі та консульства Сполучених Штатів у Стамбулі і Адані 20 грудня закрили свої двері для звичаних операцій.

Посилаючись на державні ЗМІ Туреччини, Reuters повідомляє, що турецька поліція затримала шістьох осіб у зв'язку з вбивством російського посла.

Міністерство закордонних справ Туреччини засудило збройний напад на посла Росії в Анкарі.

Згодом з’ясувалося, що чоловік, який вбив російського посла у Туреччині, Мевлют Мерт Алтинташ, працював у столичних поліцейських силах.

Дивіться також: Економіст Андерс Аслунд з приводу націоналізації Приватбанку: "Не думаю, що є приводи для паніки"

XS
SM
MD
LG