Спеціальні потреби

Турецькі збройні сили атакують курдські об’єкти в північному Іраку


Турецькі солдати після церемонії похорону свого побратима, вбитого курдськими повстанцями
Турецькі солдати після церемонії похорону свого побратима, вбитого курдськими повстанцями

Сепаратистська Робітнича партія Курдистану заявила, що наступальна операція турецьких військ не приносить більших результатів.

Представник РПК з питань закордонних справ Ахмет Деніз заявив Голосу Америки, що турецькі авіаудари не завдали ніяких людських жертв повстанським силам, які перебувають на території північного Іраку. Він додав, що рейди лише знищили житловий будинок і установку розподілу електроенергії.

Це була реакція Робітничої партії Курдистану на заяву турецьких збройних сил, що в середу ввечері вони обстріляли з артилерії і надіслали літаки через кордон з Іраком у рамках атак на 60 об’єктів РПК. Турецькі війська підкреслили, що продовжуватимуть такі операції до часу , коли РПК «стане неефективною», кажучи при цьому, що вони керуються «необхідною обережністю», щоб не завдати шкоди цивільному населенню.

Представники іракського уряду висловили застереження до цих дій, які вони вважають порушенням суверенітету Іраку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG