Спеціальні потреби

В Туреччині заарештоно 35 журналістів і працівників засобів масової інформації


Базований у США турецький духівник та інтелектуаліст Фетхуллах Гюлен

Турецькі орган влади видали ордери на арешт 35 журналістів і працівників ЗМІ, запідозрених у зв’язках з мусульманським духівником, якого звинувачують у тому, що він планував торішню спробу державного перевороту.

Державне агентство новин Анадолу повідомило, що запідозрені особи користувалися додатками для обміну повідомленнями, яким надавали перевагу прихильники базованого у Сполучених Штатах Фетуллаха Гюлена для втримування зв’язків між ними. Агентство Анадолу заявило, що журналісти запідозрені у «членстві в терористичній організації».

Дев’ятеро людей арештовано в Стамбулі під час найновіших заходів проти журналістів, включно з Бураком Екічі, редактором опозиційної газети Birgun.

Асоціяція турецьких журналістів повідомила про закриття приблизно 150 видавництв та газет і що до 160 турецьких журналістів було ув’язнено з часу невдалої спроби державного перевороту у липні минулого року з метою усунення від влади президента Реджепа Таїпа Ердогана.

У результаті заходів проти учасників та ймовірних прихильників спроби державного перевороту до в’язниць запроторено 50 тисяч людей і праці позбавлено понад 100 тисяч державних службовців.

Дивіться також: Український ресторан "Veselka" став культовим у Нью-Йорку

Український ресторан "Veselka" став культовим у Нью-Йорку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

XS
SM
MD
LG