Спеціальні потреби

Німеччина: нафтова заборона РФ "Не має практичного значення"


Фото: автозаправка в Франкфурті, Німеччина
Фото: автозаправка в Франкфурті, Німеччина

Німеччина в середу відреагувала на заборону Росії на продаж нафти країнам і компаніям, які дотримуються обмеження ціни, погодженого західними союзниками, заявивши, що це «не має практичного значення».

"Я не хочу казати, що це недоречно, але це не має практичного значення", - сказала речниця Міністерства економіки, додавши, що Німеччина з початку літа готувалась обходитись без російської нафти.

Берлін працює над безпекою поставок, які "забезпечені незалежно від того, чи видано цей указ, чи ні".

Німеччина значно залежала від російських енергоресурсів, але була змушена відмовитися від поставок нафти, вугілля та газу від енергетичного гіганта після того, як Москва вторглася в Україну.

Цінова стеля в 60 доларів за барель російської нафти, погоджена Європейським Союзом, G7 та Австралією, набула чинності на початку грудня та має на меті обмежити доходи Росії, одночасно гарантуючи, що Москва продовжує постачати нафту на світовий ринок.

Запроваджене разом із ембарго ЄС на морські поставки російської нафти, обмеження, спрямоване на те, щоб Росія не могла обійти ембарго, продаючи нафту третім країнам за високими цінами.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG