Спеціальні потреби

Трамп осудив найновіші антисемітські погрози у Сполучених Штатах


Президент Дональд Трамп осудив недавнє збільшення кількості анстисемітських погроз у всій країні, кажучи, що вони мусять припинитися.

«Антисемітські погрози, скеровані проти наших єврейських громад і громадських центрів – жахливі й болісні та дуже сумні нагадування про завдання, які ще треба виконати для викорінення ненависті, упередження і зла», – сказав він.

Трамп зробив таку заяву у вівторок під час відвідин нового Національного музею африкансько-американської історії і культури на терені вашингтонського парку The Mall.

Президент осудив атисемітські атаки наступного дня після того, як Антидефамаційна ліга повідомила про щонайменше 10 єврейських громадських центрів у кількох штатах, в понеділок отримали погрози про здійснення бомбових атак. Це вже чертверта серія таких погроз від початку року.

Антидефамаційна ліга заявила, що не було знайдено жодної вибухівки біля громадських центрів, а про погрози сказано, що вони не заслуговують на довір’я.

Минулого тижня на цвинтарі в місті University City у штаті Міссурі було пошкоджено 170 єврейських могил.

У понеділок Антидефамаційна ліга закликала адміністрацію Трампа опрацювати план про запобігання того, що, на думку декого, є найновішою хвилею антисемітизму у США.

Дивіться також: Трамп виступив у Флориді

Трамп виступив у Флориді та спантеличив однією зі своїх заяв шведів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG