Спеціальні потреби

ЗМІ: Трамп випереджає Клінтон - у Росії


Трамп випереджає Клінтон, але не у США

Дональд Трамп говорить, що бажає покращити стосунки із Росією, і російські медіа, що контролюються урядом, теж його підтримують, пише видання The Washington Times.

Щодо населення, то більшість росіян не цікавиться виборами у США, але серед тих, хто стежить за передвиборною кампанією, також переважають прихильники Трампа.

Те, як у Росії сприймають американських кандидатів у президенти, випливає з подання цієї теми засобами масової інформації, що контролюються урядом, стверджує Лев Гудков, директор "Левада-Центру", - московської неурядової дослідницької організації. Він оцінює перевагу Трампа над Клінтон серед росіян у співвідношенні три до одного.

Колишній посол США в Росії Майкл Макфол висловив думку, що російські проурядові медіа "зображають російських протестувальників як зрадників, маріонеток у руках Сполучених Штатів, які отримали гроші та накази від Вашингтона".

Гудков наголошує, що російські ЗМІ постійно піддають своїх громадян впливу "надзвичайно негативної інформації щодо США" й "агресивній американській демагогії", натомість "особа Трампа презентується насамперед на російських федеральних каналах у дещо більш позитивному, дружньому і прихильному тоні ніж особа (його суперниці Гілларі) Клінтон".

На думку Костянтина Косачова, голови Комітету з міжнародних справ російського парламенту, заклики кандидата- республіканця покращити відносини з Росією означають, що "подібні сентименти стають все більш популярними в США", проте "тільки час покаже чи Трамп готовий та, що не менш важливо, здатен це зробити", - пише Дейв Боєр у виданні The Washington Times.

Дивіться також: Ось що у рідному для Клінтон місті розповіли про неї та Трампа

Ось що у рідному для Клінтон місті розповіли про неї та Трампа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

XS
SM
MD
LG