Спеціальні потреби

Білий дім заперечує намір президента Трампа звільнити спеціального прокурора Роберта Мюллера


Президент Дональд Трамп
Президент Дональд Трамп

Високопоставлений юрист Білого дому Тай Кобб заявив, що президент Трамп не бере до уваги можливості звільнення з посади спеціального прокурора Роберта Мюллера після того, як у неділю президент у ряді твітів звинуватив його в політичній упередженості.

«У відповідь на здогади ЗМІ і пов’язані запитання на адресу адміністрації, Білий дім знову підтверджує, що президент не бере до уваги або не обговорює можливості звільнення спеціального прокурора Роберта Мюллера, заявив Кобб.

Трамп звинуватив Мюллера в політичній упередженості у слідстві щодо зв’язків кампанії Трампа з Росією під час виборів 2016 року і того, чи президент перешкоджав у намаганні придушити розслідування.

Проте Трамп не звернув уваги принаймні на те, що Мюллер був зареєстрованим республіканським виборцем і назагал у Вашингтоні його вважають неполітичним прокурором, та що ведене ним розслідування кампанії Трампа має підтримку як демократів, так і провідних республіканців, які в неділю у програмах телебачення висловили підтримку того, як Мюллер веде слідство.

В суботу особистий адвокат Трампа Джон Дауд натякнув, щоб заступник міністра юстиції Род Розенстін, який спостерігає роботу спеціального прокурора, «поклав край» слідству Мюллера. Це викликало здогади в засобах масової інформації про можливий наступний крок Трампа, що стосується розслідування.

Дивіться також: День виборів у Росії: порушення, настрої, перші дані екзит-полів – подробиці від кореспондента у Москві

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG