Спеціальні потреби

Конгресмен Коген: Путін показав Трампу несправжню Росію; справжня - виявила себе в ОБСЄ


"В той час, як президент Трамп, заявляє, що для нього є честь провести більш ніж двогодинну зустріч з президентом Путіним на саміті G20 (G19?) в Німеччині, і що вони обговорили багато питань, включаючи кібербезпеку, я був у Мінську на засіданні Парламентської асамблеї ОБСЄ і був свідком огидних голосувань та дій Російської Федерації", - заявив конгресмен Стівен Коген після участі в щорічному засіданні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Мінську, де він представляв Гельсінську комісію.

Російська делегація відмовилась визнавати переслідування ЛГБТ- спільноти в Чечні, заперечувала наявність порушень прав людини в Білорусі і будь-яке порушення територіальної цілісності на Сході України
Конгресмен Стівен Коген

"Що б не було сказано президентові Трампу президентом Путіним протягом їх зустрічі, це - не справжня Росія. Справжня Росія виявила себе на Парламентській асамблеї ОБСЄ в Мінську. Те, що президент Трамп почув на переговорах з Путіним про те, як добре порозумілися Сполучені Штати та Росія – це хибні повідомлення від КДБ", - йдеться в заяві Когена.

Протягом засідання ОБСЄ "слова та дії Росії послідовно суперечили захисту прав людини, демократичним цінностям, цінностям свободи вибору та територіальної цілісності країн. Так, російська делегація відмовилась визнавати переслідування ЛГБТ- спільноти в Чечні, заперечувала наявність порушень прав людини в Білорусі і будь-яке порушення територіальної цілісності на Сході України", - повідомив конгресмен.

Російська делегація намагалась заблокувати резолюцію щодо України, але їм це не вдалось і резолюцію було прийнято
Конгресмен Стівен Коген

Конгресмен Коген став свідком того, що російська делегація відмовилась визнавати свою участь в конфлікті в Україні, - повідомляється в заяві на сайті конгресмена, - натомість, російська делегація звинуватила асамблею в тому, що вони ігнорують справжні загрози, і що вони мусять відвідати Крим, щоб подивитись, що «так-би мовити, окупований Крим щасливий бути частиною Росії».

Російська делегація намагалась заблокувати резолюцію щодо України, але їм це не вдалось, і резолюцію було прийнято, - йдеться в заяві конгресмена.

Часто, російська делегація була єдиною, хто голосував проти цінностей, які об’єднують членів ОБСЄ
Конгресмен Стівен Коген

Однак, російська делегація успішно заблокувала резолюцію з порушення прав людини в своїй країні і відкинула звинувачення у переслідуваннях ЛГБТ-спільноти в Чечні.

Конгресмен відзначив, що багато разів Російська Федерація була єдиною країною, яка голосувала проти таких постанов і часто російська делегація була єдиною, хто голосував проти цінностей, які об’єднують членів ОБСЄ.

Дивіться також: Експерт: Спецпредставник США Курт Волкер - досвідчена людина, він знає Україну

Експерт: Спецпредставник США Курт Волкер - досвідчена людина, він знає Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG