Спеціальні потреби

94% чорношкірих американців негативно сприймають Трампа - дослідження The Washington Post


Негативно сприймають кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа 94 відсотки чорношкірих американців та 89 відсотків іспаномовного населення США. На це вказує опитування, проведене на замовлення американських мовників ABC News/ The Washington Post. Загалом негативно Трампа сприймають 7 із 10 американців.

До кандидата від демократів Гілларі Клінтон негативного ставляться 55 відсотків американців. Відповідно до даних дослідження, обидва кандидати є найбільш непопулярними кандидатами у президенти США за весь час досліджень, які проводяться з 1984-го року.

Клінтон та Трамп є найбільш непопулярними кандидатами у президенти США

Прикметно, що відповідно до даних опитування, нинішній рівень негативного сприйняття Трампа фактично повторив його показники річної давнини у травні 2015-го року до оголошення ним про участь у виборчій кампанії.

"Падіння популярності Трампа спостерігається одночасно у різних групах виборців", - йдеться у дослідженні.

Цього тижня Трамп заявив, що позбавляє The Washington Post акредитації "з огляду на надзвичайно неточне висвітлення та репортажі з приводу рекордної кампанії Трампа".

Раніш, численні опитування громадської думки та оглядачі прогнозували, що Дональд Трамп не зможе гарантувати собі номінацію від Республіканської партії. В реальності, Трамп зі значним відривом випередив усіх конкурентів, включно з такими фаворитами, як Джеб Буш, а відповідно до його заяв, у ході праймеріз виборча кампанія встановила цілий ряд рекордів щодо явки республіканських виборців та ін.

"Преса абсолютно упереджена і у нас просто немає вибору окрім, як у прямому спілкуванні доносити до людей наші жорсткі, але чесні послання", - твітував днями Трамп.

"Трамп наполягає, що на виборах у листопаді він отримає підтримку представників меншин, бо його прагнення створити більше робочих місць у США, має підтримку серед тих груп населення, які найбільше потерпають від безробіття", - пише сьогодні видання The Hill.

"Я отримаю підтримку афроамериканців. Серед афроамериканської молодії - 58 безробітні. Афроамериканці у розквіті сил загалом економічно почуваються гірше, ніж білі у розквіті сил. І це дуже і дуже сумна ситуація", - заявив Трамп на каналі CNN на початку року.

Оглядачі часто вказують на те, що заяви Трампа про прагнення обмежити нелегальну імміграцію із Мексики неодмінно відвернуть від нього виборців латиноамериканського походження. Між тим деякі латиноамериканці виступають на підтримку Трампа. Інформацію про це можна знайти на його сторінці у Facebook та за хештегом #LatinosForTrump .

Дивіться також: Американцям потрібен захист від багатіїв та влади - Берні Сандерс

Американцям потрібен захист від багатіїв та влади - Берні Сандерс. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG