Спеціальні потреби

Трамп говорив з Лавровим про Україну – Білий дім


Білий дім опублікував зміст розмови президента США Дональда Трампа з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим:

«Президент Дональд Трамп зустрівся сьогодні з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, слідом за візитом держсекретаря Рекса Тіллерсона до Москви минулого місяця. Президент Трамп наголосив на необхідності працювати разом, щоб покласти кінець конфлікту в Сирії, зокрема, наголосивши на необхідності Росії приборкати режим Асада, Ірану та поплічників Ірану. Президент підняв питання України, і висловив відданість його Адміністрації подальшій участі у вирішенні конфлікту, та тому, що Росія несе відповідальність за виконання Мінських угод у повній мірі. Він також порушив питання щодо можливості ширшого співробітництва у напрямку вирішення конфліктів на Близькому Сході та в інших місцях. Президент також підкреслив своє бажання побудувати кращі відносини між Сполученими Штатами та Росією».

Дивіться також: Погашенням ювілейної поштової марки Україна і Сполучені Штати відзначили 25-ту річницю дипломатичних відносин

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG