Спеціальні потреби

Трамп та його міністри мають відмінні погляди на політику США стосовно Росії - конгресмен Сміт


"Нам потрібно збільшувати витрати (Путіна - Г.А.) за його дії, і надання зброї Україні підвищує ці витрати", - заявив конгресмен Адам Сміт, провідний член-демократ у Комітеті Палати представників зі збройних сил в інтерв’ю CNN. Він висловив сподівання, що така стратегія змінить поведінку Путіна.

Конгресмен високо оцінив позицію держсекретаря Рекса Тіллерсона, висловлену в редакційній статті в The New York Times, де той наголосив на "відсутності ілюзій" у США стосовно Росії, а також неможливості вести "справи як раніше".

"Я вважаю, що це – вірна оцінка того, що робить Росія, - сказав Адам Сміт, - Загалом, я погоджуюсь, що світ буде кращим, якщо в ньому зможуть конструктивно співпрацювати США та Росія... Однак, Путін в цьому, на тепер, не зацікавлений. Він зацікавлений в тому, щоб зашкодити Заходу і, загалом, – зашкодити представницькій демократії", - заявив конгресмен.

Це – дуже незвично, коли президент, як видається, проводить одну політику по відношенню до великого міжнародного гравця – в цьому випадку - Росії, а міністр оборони, державний секретар і навіть радник з національної безпеки, як видається, провадять повністю відмінну і, як на мене, більш відповідну політику
конгресмен Адам Сміт

"Він (Путін – Г.А.) хоче, щоб світ був безпечним для авторитарних диктатур, частково, щоб захистити себе.

Нам потрібно протистояти російській агресії, щоб захистити нашу країну і захистити цінності представницької демократії. Не можна ігнорувати те, що вони роблять", - переконаний конгресмен.

Водночас, Адам Сміт погодився, що риторика Тіллерсона є набагато більш різкою, ніж та, яку ми чуємо від президента Трампа.

"Це – дуже незвично, коли президент, як видається, проводить одну політику по відношенню до великого міжнародного гравця – в цьому випадку - Росії, а міністр оборони, державний секретар і, навіть, радник з національної безпеки, як видається, провадять повністю відмінну і, як на мене, більш відповідну політику".

Адам Сміт привітав кроки адміністрації, яка дала "зелене світло" продажу летальної зброї Україні і висловив сподівання, що президент не буде протистояти крокам, які посилюють витрати Росії на агресію.

Дивіться також: Час-Тайм. Підсумки року України в ООН

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG