Спеціальні потреби

Трамп заявив, що не отримує допомоги на виборах від інших країн


Дональд Трамп
Дональд Трамп

Раніше розвідка повідомила про спроби Росії сприяти переобрання Трампа

Президент США Дональд Трамп у вівторок заявив, що жодна країна не намагається допомогти йому виграти вибори. Слова прозвучали після того, як високопоставлений представник розвідки розповів законодавцям про спроби Росії втрутитися у цьогорічні вибори і сприяти переобранню Трампа.

«Я не хочу будь-якої допомоги від жодної країни і не отримую допомоги від жодної країни», - сказав Трамп журналістам на прес-брифінгу наприкінці дводенного візиту до Індії.

Раніше після брифінгу для членів Конгресу Трамп змістив в.о. голови Національної розвідки Джозефа Магуайра, замінивши його послом США до Німеччини, Річардом Гренеллом, якого називають лояльним до Трампа.

На прес-конференції Трамп відкинув повідомлення про усунення Магуайра, заявивши, що його потрібно було замінити «за статутом».

Влада США відзначає, що Росія останнім часом активізувала пропагандистську кампанію з метою допомогти сенатору від штату Вермонт Берні Сандерсу отримати президентську номінацію від Демократичної партії.

Розвідтовариство дійшло висновку, що Росія втручалася в президентські вибори 2016 року, хоча Москва це заперечує. Трамп також ставив висновки розвідки під сумнів і неодноразово критикував розвідувальні відомства.

Дивіться також: За підтримки Росії: чи є шанси у інших демократів обійти Берні Сандерса?

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG