Спеціальні потреби

Більшість американців вважають Трампа сильним лідером - опитування Gallup


Більшість американців вважають, що президент США Дональд Трамп дотримується даних обіцянок, є сильним та рішучим лідером і здатен принести зміни, яких потребує країна. На це вказують результати дослідження громадської думки, оприлюденні авторитетною соціологічною службою Gallup.

Провідним викликом для президента Трампа буде переконати американців, що його енергійний стиль лідерства, зрештою, піде на користь країні та її громадянам

Дослідники відзначають, що попри визнання лідерських якостей Трампа, менше половини опитаних погодились, що Трамп є чесним та заслуговує довіри, як і з тим, що він здатен ефективно керувати урядом, викликає довіру до себе та турбується про потреби звичайних людей.

Опитування також вказало, що прихильники Демократичної та Республіканської партіw США дають діаметрально протилежні оцінки Трампу.

Більшість республіканців (від 81 до 94% по окремих категоріях) погодились, що Трамп викликає довіру, є сильним лідером. Натомість серед демократів 36% визнали його сильним лідером і 20% погодились, що він здатен принести зміни.

При цьому опитування визначило, що частина демократів сприймають Трампа, як сильного у певних вимірах, хоча не схвалюють його роботи на посаді президента загалом.

"Загалом здається, що провідним викликом для президента Трампа буде переконати американців, що його енергійний стиль лідерства, зрештою, піде на користь країні та її громадянам", - підсумували результати дослідження у Gallup.

Дивіться також: Як жінці розпочати кар’єру в бізнесі? Успішна американка ліванського походження дає поради українським жінкам

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG