Спеціальні потреби

Про одержимість Путіна розповів президент Франції: "Він використовує слабкість"


Президента США Дональда Трампа президент Франції назвав політиком-іноходцем.

Путін одержимий втручанням у політичні процеси в країнах Заходу. Про це президент Франції Еммануель Макрон заявив в інтерв'ю каналу Fox напередодні державного візиту до США.

Державний візит Еммануеля Маркона до США розпочнеться у понеділок, коли він з дружиною Бріжит Макрон матимуть приватну вечерю із президентом та першою леді США Меланією Трамп в історичному маєтку першого президента США Джорджа Вашингтона, Маунт Вернон.

Трампа президент Франції назвав політиком-іноходцем.

У ході інтерв'ю Макрон, відповідаючи на низку гострих запитань стосовно Трампа, відзначив, що не має сумнівів щодо легітимності президента США, не зважає на слідство незалежного прокурора Мюллера щодо втручання Росії у вибори в Америці, та заявив, що Трампа обрали президентом саме американські громадяни, а його віддане служіння інтересам країни є джерелом його легітимності.

Макрон також заявив, у нього не виникає питань, чи пробуде президент Трамп на своїй посаді весь відведений йому термін.

Відповідаючи на питання про президента Росії Володимира Путіна, Макрон назвав того "дуже сильним чоловіком".

"Він сильний президент. Він хоче великої Росії. Народ пишається його політикою. Він надзвичайно жорсткий щодо меншин та своїх опонентів, а його ідея демократії не відповідає моїй. У нас з ним невпинна дискусія, хоча я незгоден з ним у багатьох питаннях. Він сильний та розумний, але щодо нього не можна дозволяти собі наївності. Він одержимий втручанням у наші демократії", - заявив Макрон.

Президент Франції наголосив на тому, що Путін використовує слабкість своїх супротивників.

Макрон також звернув увагу на те, що втручання Путіна за допомогою пропаганди та ін. засобів полкикані осблабити Захід, бо на думку Путіна це грає на руку Росії.

"Я поважаю його. Я дуже прозорий. Я хочу працювати з ним, знаючи все про ситуацію", - відзначив Макрон.

Візит Макрона відзначає 250 років відносин між США та Францією. Макрон також звернеться до Конгресу США із закликом підтримати зусилля проти авторитарних режимів та диктаторів.

Дивіться також: Проект побудови центр-музею Барака Обами у Чикаго

Проект побудови центр-музею Барака Обами у Чикаго. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG