Спеціальні потреби

Трамп анонсував рекомендації уряду щодо "відкриття США"


У четвер Білий дім оприлюднить офіційні рекомендації щодо процесу відновлення роботи економіки США. На це вказує заява зроблена президентом США Дональдом Трампом у четвер у соціальній мережі Twitter. Трамп тривалий час говорив про важливість якнайшвидшого згортання обмежувальних заходів запроваджених для протидії поширенню коронавірусу. Президент США вказував, що рішення про відновлення роботи економіки буде спиратись на наукові дані. Дані заходи призвели до значного скорочення американської економіки, зростання безробіття та ін.

У твіті у четвер Трамп відзначив, що прес-конференція призначена на вечір четверга буде присвячена рекомендаціям щодо "відкриття Америки".

За інформацією Університетут Джонса Хопкінса, у США кількість померлих від коронавірусу наближається до 31 000. CBS News повідомляють про 22 мільйони безробітних у Сполучених Штатах Америки. Епіцентром смертності у США став Нью-Йорку.

Раніше головний хірург США заявляв, що повернення до звичайного режиму роботи може відбуватись по різному і різних штатах та ін.

У середу ввечері на щоденному прес-брифінгу робочої групи Білого дому щодо коронавірусу Трамп заявив, що дані свідчать про те, що країна подолала пік заражень, і пообіцяв представити «нові основні принципи» майбутнього відновлення економічної діяльності в США.

«Битва триває, але дані свідчать про те, що країна пройшла пік нових заражень», - сказав президент. «Хоча ми повинні зберігати пильність, ясно, що наша рішуча стратегія працює», - додав Трамп.

Крім того, як передає Reuters, Дональд Трамп повідомив, що його адміністрація намагається з'ясувати, чи не стала джерелом коронавірусу одна з китайських біолабораторій в Ухані. У ході прес-конференції Трампу було поставлено питання, чи відомо йому про повідомлення, нібито вірус буквально «випущений з пляшки» в результаті випадкового інциденту.

«Ми проводимо дуже ретельну перевірку цієї жахливої ситуації, яка сталася», - відповів президент.

Дивіться також: Трамп оголосив, що США зупиняють фінансування ВООЗ

Трамп оголосив, що США зупиняють фінансування ВООЗ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

XS
SM
MD
LG