Спеціальні потреби

Конгресмени закликають адміністрацію Трампа вжити заходів проти Росії в торговельній сфері


Голова парламентської групи підтримки України в Конгресі США Марсі Каптур поряд з тридцятьма конгресменами звернулась до міністра торгівлі США Вільбура Росса з листом про порушення Росією світових правил торгівлі. «Ця адміністрація постійно піднімає питання дотримання правил торгівлі, однак американсько-російські двосторонні торговельні відносини залишились поза увагою», йдеться в листі.

Ці та інші обмеження є серед факторів, які спричинили втрату більше 40000 робочих місць у США
лист конгресменів

Серед незаконних, несправедливих і часто непрозорих дій Росії в торговельній та промисловій сферах конгресмени зазначили заборону на імпорт м’яса птиці, фруктів, овочів та молочних продуктів зі США, введених Росією у відповідь на західні санкції 2014 року, а також нещодавнє блокування Москвою закупівлі американських автомобілів державними підприємствами з часткою держави більше 50 відсотків. «Торік, коли доступ американських виробників було обмежено через політично-обумовлений протекціонізм, експорт аграрної продукції зі США до Росії становив лише 15 відсотків від поставок 2012 року».

Хижацька та протекціоністська торговельна політика Росії не повинна залишитись без відповіді
лист конгресменів​

«Росія продовжує надавати масовані субсидії, щоб підтримувати на плаву нежиттєздатну промисловість, обмежувати американський експорт, надаючи державну підтримку тактиці імпортозаміщення, надавати російським виробникам невиправдані переваги в роботі з державними підприємствами». Ці та інші обмеження є в ряді факторів, які спричинили втрату більше 40000 робочих місць в США.

«Хижацька та протекціоністська торговельна політика Росії не повинна залишитись без відповіді» - стверджують автори листа.

Дивіться також: Республіканці і демократи дійшли згоди щодо бюджету

Республіканці і демократи дійшли згоди щодо бюджету. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG