Спеціальні потреби

Українці припускають, що Тимошенко виправдають лише в Європі - результати опитування


Тимошенко виправдають лише в Європі - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00
Direct link

Тимошенко виправдають лише в Європі - опитування

86 відсотків людей, які проголосували на нашій веб сторінці відповіли ТАК 13 відсотків опитаних, з цим не погоджуються, і 1 відсоток - не визначилися з відповіддю
Результати опитування
У понеділок Київський апеляційний адміністративний суд розгляне позов на дії ЦВК щодо невключення у виборчий бюлетень прізвищ Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Оглядачі вважають, що не важко передбачити яким буде вирок суду. Адвокати Тимошенко та Луценка заявляють, що не вірять в справедливість українського правосуддя і готуються оскаржити арешити у Єропейському суді у Страсбурзі.

У зв'язку з цим, на початку тижня, у нашій традиційній рубриці тема тижня ми вирішили запитати безпосередньо у вас, наших глядачів, Чи повинна доля Тимошенко вирішуватись у Європейському суді з прав людини, а не в українських судах?

86 відсотків людей, які проголосували на нашій веб сторінці відповіли ТАК
13 відсотків опитаних, з цим не погоджуються, і 1 відсоток - не визначилися з відповіддю.

Протягом тижня ця тема обговорювалася на нашому вебсайті та на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Наведу лише декілька цитат з обговорення:

"В українських судах правди немає. Європейський суд для Тимошенко - подих справедливості. Вирок Євросуду - це буде вирок українському правосуддю" - вважає наш глядач Олександр Бондарєв.

"Юля вже двічі виходила сухою з води. Думаю, вона мала би сидіти. Ось лише влада не витримає тиску з-за кордону і Тимошенко випустять. Гадаю, тоді всі зрозуміють, що розмови про хворобу були обманом", - припускає Мирослав Киричек.

"Яке б рішення Євросуду не було, влада Януковича виконувати його не поспішатиме, обравши тактику відсторонення та ігнорування будь-яких рішень і рекомендацій з боку Європи", - прогнозує Андрій Кустрич.

Беріть участь у голосуванні та діліться з нами своїми міркуваннями. Також запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG