Спеціальні потреби

Нові зображення на пачках цигарок відохочуватимуть від паління


Нові зображення на пачках цигарок відохочуватимуть від паління
Нові зображення на пачках цигарок відохочуватимуть від паління

Попередження на пачках цигарок будуть супроводжуватись зображеннями гниючих зубів, ушкоджених легенів та помираючих від раку людей. Зображення будуть розміщуватись на верхній частині з переду та ззаду пачок. Нові правила вступають в силу ще до жовтня наступного року.

Окрім того, повідомлення про небезпеку паління тепер мають займати п’яту частину всіх рекламних оголошень.

Дані зміни є частиною ухваленого в 2009 році Акту щодо попередження паління в родинах та контролю за тютюном, який надав федеральній владі право регулювати продукти тютюнової промисловості.

Незважаючи на постійне зменшення долі курців в США протягом десятків років, останні дослідження засвідчують, що майже 20 відсотків американців все ще палять.

Нині на пачках цигарок, що продаються в Америці, вже протягом чверті століття розміщуються невеликі повідомлення про шкоду паління. На думку експертів, цього недостатньо.

Виробник цигарок RJ Reynolds вже звернувся до суду із вимогою переглянути законність нових вимог. За його словами, нові правила ускладнять рекламу та продаж тютюну.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG