Спеціальні потреби

Тіллерсон закликав Росію повернутись до СЦКК і зменшити рівень насильства на Донбасі


Держсекретар США Рекс Тіллерсон та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров
Держсекретар США Рекс Тіллерсон та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Держсекретар США Рекс Тіллерсон закликав Росію повернути свого представника до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) і зменшити рівень насильства. Він також підкреслив занепокоєння США посиленням насильства на сході України.

Про це повідомляє Державний департамент США за результатами телефонної розмови держсекретаря США Рекса Тіллерсона та міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, що відбулась.

Сторони також обговорили дестабілізацію, спричинену ядерною програмою Північної Кореї і наголосили, що ні США, ні Росія не приймають Північну Корею в якості ядерної держави. Сторони погодились співпрацювати з дипломатичного врегулювання на Корейському півострові. Стосовно Сирії, сторони обговорили важливість підтримки Женевського процесу задля досягнення мирного врегулювання сирійського конфлікту.

Дивіться також: Час-Тайм. Передріздвяні новини та дива у США

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG