Спеціальні потреби

У китайській провінції Сичуань спалахнули нові сутички


У китайській провінції Сичуань спалахнули нові сутички
У китайській провінції Сичуань спалахнули нові сутички

За повідомленням тибетської правозахисної організації International Campaign for Tibet, китайські сили безпеки відкрили вогонь по натовпі протестувальників у провінції Сичуань на південному заході Китаю. Одна особа загинула і троє людей отримало поранення.

У повідомленні зазначається, що інцидент стався у четвер коли протестувальники намагалися зупинити арешт молодого хлопця, який вивішував листівки на підтримку Тибету.

Повідомлення про інцидент не підтверджено незалежними джерелами інформації.

За повідомленнями очевидців, в окремих інцидентах у населеному переважно етнічними тибетцями Сичуані у понеділок і вівторок, китайські сили безпеки вбили щонайменше 6 протестувальників. 60 людей отримали поранення.

У четвер, обраний лідер тибетців у вигнанні Лобсанг Сангей закликав до влаштування глобальних заходів наступного місяця для засудження кровопролиття.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG