Спеціальні потреби

Євромайдан не братиме "канікул" на свята - Олег Тягнибок


Євромайдан не братиме "канікул" - Олег Тягнибок
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Євромайдан не братиме "канікул" - Олег Тягнибок

Лідери протесту заявляють, що незважаючи на холод і втому, попри наближення Різдвяних свят, люди на Майдані стоятимуть – доки не будуть виконані їхні вимоги.

Теза про те, буцімто Майдан стомився і треба взяти перерву, це чергова технологія влади, – сказав Голосу Америки лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок:

"Дух Майдану зараз абсолютно непереможний, він є стійкий. Адміністрація президента, влада зацікавлена в тому, щоб розколоти Майдан, і постійно протягом усіх тих 26 днів вони підкидували різні провокації. Мовляв, політики погані, а ось громадськість хороша; треба виходити комусь із прапорами, а комусь без прапорів; ми тут стоїмо боремося, а лідери опозиції не знають, що робити".

"А тепер нова теза, якою вони хочуть розколоти Майдан. Мовляв, люди, розходьтеся, Новий рік, Різдвяні свята, опозиція не знає, що робити, давайте зробимо якісь канікули, а тоді знову повернемося. Звісно, що це все є політтехнологічні «штучки», якими вони намагаються зменшити протест людей".

"Але це їм не вдасться. Народ вимагає перезавантаження влади. То навіть питання не до нас, не до політиків. Ми сьогодні лишень ретранслятори волі Майдану. І люди заради того готові жертвувати і Новим роком, і Різдвяними святами, своєю роботою, яку вони можуть втратити...".


Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG