Спеціальні потреби

Сьогодні мільйони американців відзначають День подяки


Святковий парад крамниці Macy's в Нью-Йорку (2015)

Сьогодні, останнього четверга листопада, американці відзначають День подяки. Родини і друзі разом дивляться паради, футбольні матчі, а ввечері проводять час за столом. Увагу всіх притягає традиційна печена індичка.

Згідно з традицією, святкування Дня подяки сягає першої половини 17 століття, коли на американський континент, до нинішнього штату Массачусетс, прибули перші англійські поселенці, так звані «пілігрими», які шукали у новому світі свободи релігії і кращих життєвих можливостей.

День подяки пов’язаний з багатьма сучасними традиціями. Однією із них є відвідини родичів і друзів. За приблизними оцінками, під час свята і довгого вікенду майже 49 мільйонів американців подорожуватимуть країною, приблизно на мільйон більше за минулий рік.

День подяки – це також початок святкового сезону покупок. Він починається у п’ятницю, у так звану «чорну п’ятницю», від чого великою мірою залежить успіх або неуспіх економіки усього різдвяно-новорічного сезону.

Але цього року продавці вже кажуть, що вони помічають збільшення покупок навіть до Дня подяки, що можна вважати ознакою економічного зростання.

Дивіться також: У притулку для тварин День подяки святкують у компанії індиків

У притулку для тварин День подяки святкують у компанії індиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

XS
SM
MD
LG