Спеціальні потреби

Віктора Бута відправлено з Таїланду до США


Віктор Бут
Віктор Бут

За повідомленням сил безпеки Таїланду, підозрюваний російський торговець зброєю Віктор Бут є в дорозі до США, де постане перед судом. Цим покінчено із боротьбою між Вашингтоном і Москвою щодо екстрадиції Бута, яка тривала два з половиною роки.

У повідомленнях зазначається, що Бут вилетів з Бангкока на спеціальному літаку через кілька годин після того як прем’єр-міністр Таїланду повідомив, що його кабінет міністрів вирішив схвально відповісти на запит американських властей щодо екстрадиції Бута до США.

У Москві, Міністерство закордонних справ Росії піддало осудові рішення, називаючи його незаконним і політично мотивованим. Апеляційний суд схвалив екстрадицію ще у серпні, проте втілення процесу в життя відкладено з уваги на висунуті проти Бута додаткові обвинувачення.

Бута звинувачують у постачанні зброї, яка використовувалася у збройних конфліктах в Африці, Південній Америці і на Близькому Сході. Сполучені Штати мають намір судити його за змову вбивати американців і за підтримку терористичної організації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG