Спеціальні потреби

У Таїланді російського піаніста звинуватили у зґвалтуванні неповнолітнього


Російський піаніст Михайло Плетньов
Російський піаніст Михайло Плетньов

У Таїланді органи влади звинуватили відомого російського піаніста і диригента у зґвалтуванні 14-річного хлопця.

Офіційні особи в приморському курортному місті Паттая кажуть, що Михайла Плетньова було заарештовано у вівторок і пізніше звільнено під заставу в 9000 доларів. Проте запідозрений мусить зголошуватись до суду що 12 днів. Співробітники піаніста кажуть, що йому все-таки дозволено відбути до Європи для участі в запланованому на 18 липня концерті, але він мусить повернутися до країни. В разі визнання росіянина винним, йому загрожує ув’язнення строком до 20 років.

Згідно з повідомленнями, Плетньова заарештовано вдома після того, як таїландський громадян, якого звинувачено у причетності до мережі дитячої проституції, постачив органам влади інформацію про ймовірні злочини піаніста.

Плетньов здобув славу як головний диригент відомого Російського національного оркестру. Тепер він займає посаду художнього директора того оркестру.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG