Спеціальні потреби

У Таїланді демонстранти закликають до відставки прем’єра


Антиурядовий мітинг у Бангкоку
Антиурядовий мітинг у Бангкоку
У Таїланді антиурядові демонстранти захопили приміщення Міністерства фінансів у Бангкоку і погрозили штурмом взяти інші урядові будівлі в рамках спроб повалити уряд прем’єр-міністра Їнґлак Шінаватри.

Група протестувальників увійшла на подвір’я комплексу Міністерства фінансів у понеділок і відтак увірвалася до будівель.

Водночас інші демонстранти пройшлися протестною ходою біля ще 12 державних будівель у Бангкоку, серед яких - міністерства, військові та поліцейські об’єкти та підтримувані урядом телестудії.

Протестувальники вимагають, аби прем'єр-міністр Їнґлак Шінаватра подала у відставку. Вони твердять, що її уряд контролює старший брат прем'єра - усунутий від влади Таксін Шінаватра, який перебуває у вигнанні.

Тим часом, тисячі проурядових демонстрантів влаштовують свій власний мітинг на столичному стадіоні і поклялися продовжувати захід до часу скасування опозицією акцій протесту.

Чимало таїландців побоюється спалаху кривавих сутичок між прихильниками і противниками прем’єра.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG