Спеціальні потреби

Терорист в аеропорту «Домодєдово» перебував «під кайфом»?


Терорист в аеропорту «Домодєдово» перебував «під кайфом»?
Терорист в аеропорту «Домодєдово» перебував «під кайфом»?

Російські правоохоронці заявляють, що терорист-самогубець, який минулого тижня вбив 36 людей в московському аеропорту «Домодєдово» здійснив вибух перебуваючи під впливом сильнодіючих наркотиків.

Голова Федеральної cлужби безпеки Олександр Бортніков у четвер заявив, що результати розтину тіла підозрюваного у вчиненні теракту показали наявність в його організмі «величезної кількості потужних наркотиків та психотропних речовин».

Минулого тижня, російські слідчі оголосили, що підозрюваний – 20-річний чоловік із неспокійного південного Кавказу. Його ім’я не називалось.

Російський президент Дмитро Медведєв у четвер заявив, що незважаючи на поступ у розслідуванні справи, вона все ще не розкрита. У середу прем’єр-міністр Росії Володимир Путін сказав журналістам, що розслідування справи майже завершено.

Слідчі стверджують, що затримали кілька осіб, що володіють інформацією про вибухи 24-го січня в аеропорту «Домодєдово». За їх словами, терорист зумисне здійснив вибух в зоні прибуття аеропорту, щоб вбити, якомога більше іноземців. В результаті вибуху загинули 36 людей, а 120 - було шпиталізовано.

Президент Медведєв після вибуху зробив жорсткі заяви про відсутність в аеропорту необхідних заходів безпеки та звільнив чиновників відповідальних за безпеку на транспорті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG