Спеціальні потреби

"Дуже ефективні в бою". США прискорили терміни доставки важких танків в Україну


Коли AbramsM1 "досягне своєї оперативної спроможності, він буде дуже ефективним на полі бою", - заявив генерал Марк Міллі.  Reuters/Ints Kalnins/
Коли AbramsM1 "досягне своєї оперативної спроможності, він буде дуже ефективним на полі бою", - заявив генерал Марк Міллі.  Reuters/Ints Kalnins/

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що США прискорили терміни доставки важких танків в Україну.

“Ми також прискорили наші плани постачань M1 Abrams, щоб забезпечити Україну більшою кількістю бронетехніки в найближчі місяці. І танки М1, які українці використовуватимуть для тренувань, прибудуть до Німеччини найближчими тижнями. Це величезний прогрес, і я впевнений, що це обладнання та супроводжуюче його навчання, дозволять українським силам продовжувати досягати успіху на полі бою", - сказав глава Пентагону Ллойд Остін.

Наприкінці травня у Німеччину, на полігон Графенвер, прибуде 31 танк американського виробництва M1Abrams для навчання українських військових. Тренування українців почнуться через кілька тижнів після цього і триватимуть 10 тижнів, повідомляють у Пентагоні.

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі назвав американські танки "найкращими у світі", він переконаний, що вони зможуть змінити ситуацію на полі бою.

"Я упереджений, але вважаю, що танк M1 — найкращий танк у світі. Є й інші танки, які досить хороші. Наприклад, Leopard, їх також постачають. Але я справді вважаю, що танк M1, коли його доставлять, вплине на ситуацію. … Коли його доставлять і він досягне своєї оперативної спроможності, він буде дуже ефективним на полі бою", - заявив американський генерал.

У п’ятницю у Німеччині засідали міністри оборони з понад 50-ти країн світу у складі Контактної групи з оборонної підтримки України на американській базі “Рамштайн”.

Остін зауважив, що під час засідання обговорювалась допомога в розбудові бойової бронетанкової міці України.

«Лише за кілька місяців Контактна група поставила понад 230 танків, понад 1550 броньованих машин та інше обладнання та боєприпаси для підтримки понад дев’яти нових бронетанкових бригад», – сказав міністр оборони США у п’яницю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG