Спеціальні потреби

Таємне доручення: Мюллер має повноваження розслідувати дії Манафорта в Україні


Пол Манафорт (в центрі)
Пол Манафорт (в центрі)

В таємному дорученні, виданому заступником міністра юстиції США Родом Розенстіном, передбачені повноваження спеціального прокурора Роберта Мюллера розслідувати роботу Пола Манафорта на уряд України.

Ці повноваження передбачено на додаток до повноважень розслідувати можливу змову кампанії Трампа з російськими посадовцями з метою втрутитись до виборів 2016 року. Про це йдеться в документах поданих до суду, повідомляє The Wall Street Journal.

Таємне доручення Розенстіна було заявлене в документах поданих до суду командою прокурора Мюллера для того, щоб довести правову вагу звинувачень. висунутих проти Манафорта у ряді злочинів, що включають намір вчинити відмивання коштів, діяльність в якості іноземного агента без відповідної реєстрації.

Манафорт заперечує ці звинувачення. Юристи Манафорта заявляли, що повноваження Мюллера обмежуються основною справою: можливим втручанням Росії до виборів і зв’язками Кремля з кампанією Трампа.

В поданих до суду в понеділок документах, прокурори заявляють, що мають широкі повноваження на проведення слідства і що формулювання доручення чітко вказують на розслідування звинувачень, пов’язаних з роботою Манафорта в Україні.

Манафорт працював в якості політичного консультанта колишнього президента України Віктора Януковича, якого спеціальний прокурор називає "підтримуваним Росією українським політиком". Манафорт також вів справи з впливовим російським олігархом.

В серпневому роз’ясненні до повноважень, Розенстін дозволив Мюллеру займатись розслідуванням будь-яких справ, "що пов’язані з виплатами, які він (Манафорт) отримував від уряду України до та протягом перебування президента Віктора Януковича при владі".

Дивіться також: Американська конгресвумен допоможе українським селянкам

Американська конгресвумен допоможе українським селянкам. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG