Спеціальні потреби

Дипломати та сирійська опозиція обмірковують справу мирної конференції


Представники 11 країн, відомих як «Друзі Сирії», мають зустріч з членами сирійської опозиції. Серед них є також державний секретар США Джон Керрі, який каже, що єдиний спосіб покласти край війні і гуманітарній кризі це врегулювання шляхом переговорів.

Однак опозиційні угруповання, такі як Сирійська національна коаліція, і далі висловлюють застереження. Представник коаліції Халід Салех звернувся до учасників переговорів у Лондоні зі свого офісу у Стамбулі.

Також президент Сирії Башар аль-Асад висловоює сумніви щодо можливих мирних переговорів. Свої сумніви він висловив в інтерв’ю, яке в понеділок ввечері передала ліванська телевізійна станція.

Під час розмов у понеділок у Парижі з катарськими та саудівськими офіційними особами державний секретар Джон Керрі попередив, що не може бути мирної роз’язки доти, доки аль-Асад залишатиметься на посаді.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG