Спеціальні потреби

ООН: ситуація в Сирії «швидко погіршується»


Слідчі ООН з прав людини повідомили, що ситуація в Сирії «швидко погіршується» і що як урядові війська, так і повстанці, які виступають проти президента Башара аль-Асада, причетні до воєнних злочинів.

У найновішому звіті для Ради ООН з прав людини слідчі заявили, що бої в Сирії поширилися від липня минулого року, причому конфлікт став більшою мірою релігійний, радикальний і військовий.

Вони заявили, що зловживання з боку повстанців не є такими, як з боку урядових військ, але обидві сторони використовують дітей у бойових діях.

У звіті також закликається міжнародну громаду до обмеження постач зброї до Сирії та до того, щоб взяти до уваги те, який вплив ця зброя може мати на весь регіон.

Автори звіту рекомендують політичну розв’язку дворічного конфлікту, кажучи, що немає «іншої альтернативи».

У Москві міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив у понеділок, що ситуація в Сирії «не покращується». Він мав зустріч з лідерами сирійської опозиції, які не є частиною головної опозиційної Сирійської національної коаліції , і підкреслив, що позиція його країн така, що розв’язка кризи в Сирії мусить прийти від самих сирійців.

Відео - найголовніше

Врятовані з України коти знайшли дім у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00
XS
SM
MD
LG